Mekanik ve Motorlu perde sistemlerinin üretim,satış ve satış sonrası hizmetlerini 25 yılı aşkın bir süredir ilk günkü heyecan ve azimle sürdürmekteyiz.Net Perde olarak en iyi malzeme ve en iyi işçiliği , en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak en temel amacımızı oluşturmaktadır.

1987 yılında “Yeşim Mefruşat” adıyla iş hayatına başlayan firmamız daha sonra sırasıyla Rido Tekstil, Güler Mefruşat,Magic Stor Dekorasyon ve en son Net Perde Sistemleri adını alıp sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir.

İnsanların en çok vakit geçirdiği ev ve ofis gibi yaşam alanlarını güzelleştirmek ,bunu yaparken güvenli alışveriş deneyimi sunmak üzere başlayan netperde.com.tr adresimizde her zaman kaliteli perdeleri sizlere en uygun fiyatlarla ulaştıracağımız için alanında en iyi yetişmiş elemanlarımızla hizmetinizde olacağız.

Net Perde olarak Stor Perde, Zebra Perde, Tül Perde, Fon Perde, Jaluzi Perde, Dikey Perde ve Perde Aksesuarları ana kategorilerinde ve onlarca alt kategoride perde satışı yapmaktayız. Bu kategorilerde en kaliteli modelleri, en uygun fiyatla sunmak için çalışmaktayız.